Pompy ciepła

Zainwestuj w wydajną i energooszczędną pompę ciepła

Pompa ciepła to alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania olejem opałowym lub gazem płynnym. Dzięki niej można znacznie zaoszczędzić na kosztach energii cieplnej, a przy okazji zadbać o środowisko naturalne. Jest to rozwiązanie energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć rachunki za prąd.

Aby uzyskać 1 kW ciepła z pompy ciepła, trzeba spalić znacznie mniej węgla niż dla 1 kW z kotła/pieca elektrycznego lub kotła węglowego. Najprawdopodobniej w przyszłości takie pompy będą zasilane wyłącznie energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych – biopaliw, wiatru i słońca.

Altair oferuje instalację pompy od najlepszych dostawców na rynku, zapewniając maksymalny komfort, efektywność energetyczną i niezawodność. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła renomowanej firmy – Daikin.

Niższe koszty budowy domu

Wybierając pompę ciepła, nie trzeba budować komina i magazynu opału

Oszczędność czasu

Nie traci się czasu na szukanie dobrej jakości paliwa w przystępnej cenie – przy niektórych źródłach ciepła jest to zasadnicza kwestia wpływająca na trwałość kotła, jego awaryjność i koszt ogrzewania.

Tanie źródło w eksploatacji

Pompa ciepła jest jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła i nie wymaga uciążliwej obsługi – wystarczy odpowiednio ustawić regulator i dostosować tryb pracy instalacji do indywidualnych potrzeb.

Szybki zwrot inwestycji

Koszt zakupu paneli zwraca się już po 5-7 latach. Żywotność pompy ciepła – przy odpowiedniej instalacji to nawet 50 lat.

Różne możliwości finansowania

Bez trudu można uzyskać nisko oprocentowany kredyt lub dofinansowanie na inwestycję proekologiczną.