Pompy ciepła — pomorskie

Szukasz taniego i energooszczędnego rozwiązania dla ogrzewania domu, które pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za energię cieplną, ale również jest przyjazne środowisku naturalnemu? W takim razie polecamy instalację ogrzewania za pomocą pompy ciepła. Mieszkańcom takich miast jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot proponujemy kompleksową usługę fachowego montażu urządzeń pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów.

Zainwestuj w wydajną i energooszczędną pompę ciepła

Pompa ciepła to alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania olejem opałowym lub gazem płynnym. Dzięki niej można znacznie zaoszczędzić na kosztach energii cieplnej, a przy okazji zadbać o środowisko naturalne. Jest to rozwiązanie energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć rachunki za prąd.

Aby uzyskać 1 kW ciepła z pompy ciepła, trzeba spalić znacznie mniej węgla niż dla 1 kW z kotła/pieca elektrycznego lub kotła węglowego. Najprawdopodobniej w przyszłości takie pompy będą zasilane wyłącznie energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych – biopaliw, wiatru i słońca.

Altair oferuje instalację pompy od najlepszych dostawców na rynku, zapewniając maksymalny komfort, efektywność energetyczną i niezawodność. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła renomowanej firmy – Daikin.

pompy ciepła
pompy ciepła gdańsk

Wybierając pompę ciepła, nie trzeba budować komina i magazynu opału

pompy ciepła gdynia

Nie traci się czasu na szukanie dobrej jakości paliwa w przystępnej cenie – przy niektórych źródłach ciepła jest to zasadnicza kwestia wpływająca na trwałość kotła, jego awaryjność i koszt ogrzewania.

pompy ciepła pomorskie

Pompa ciepła jest jednym z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła i nie wymaga uciążliwej obsługi – wystarczy odpowiednio ustawić regulator i dostosować tryb pracy instalacji do indywidualnych potrzeb.

pompy ciepła sopot

Koszt zakupu paneli zwraca się już po 5-7 latach. Żywotność pompy ciepła – przy odpowiedniej eksploatacji to nawet 50 lat.

pompy ciepła trójmiasto

Bez trudu można uzyskać nisko oprocentowany kredyt lub dofinansowanie na inwestycję proekologiczną.

Pompy ciepła — Trójmiasto

Mieszkasz w Gdyni, Gdańsku bądź Sopocie i szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w profesjonalnym montażu pomp ciepła? Trafiłeś więc we właściwe miejsce! W Altair świadczymy kompleksowe instalacje, dzięki którym zyskasz komfort, oszczędność pieniędzy podczas budowy domu, niższe rachunki oraz szybki zwrot inwestycji. Co więcej, wybierając pompy ciepła jako źródło energii cieplnej, stawiasz na ekologię. Podejmujemy współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami z całego Trójmiasta.

Altair — fachowy montaż pomp ciepła na terenie województwa pomorskiego

Nasza firma to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Klientom z Gdańska, Gdyni, Sopotu i całego województwa pomorskiego oferujemy kompleksowy montaż pomp ciepła. Zapewniamy terminowość, profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy do współpracy mieszkańców Trójmiasta i okolic!