Instalacje fotowoltaiczne w Sopocie

Instalacje fotowoltaiczne — Sopot

Chcesz uniezależnić się od lokalnych dostawców energii, a jednocześnie maksymalnie obniżyć rachunki za prąd? Postaw na fotowoltaikę! Panele słoneczne, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwolą Ci cieszyć się ekologiczną energią wprost ze słońca bez emisji spalin i innych szkodliwych substancji. To najlepsze rozwiązanie dla domu i firmy — o każdej porze roku. Dzięki nowoczesnym systemom możliwe jest także kumulowanie energii, którą później wykorzystasz po zmroku lub w czasie awarii prądu.

Nowoczesna fotowoltaika wraz z montażem dla Klientów z Sopotu

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem wysokiej jakości paneli słonecznych. Jako specjaliści proponujemy fachową opiekę nad Klientem od etapu projektu aż po kompleksowy montaż. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią moc instalacji do obiektu, który ma z niej korzystać, zaproponujemy panele i resztę osprzętu, jak również wykonamy profesjonalny montaż i zajmiemy się serwisem na terenie Sopotu. Zapomnij o wysokich rachunkach, obawach o podwyżki, długich i ciemnych wieczorach bez prądu w czasie awarii. Wybierz panele fotowoltaiczne i żyj w zgodzie z naturą!

Chcesz zacząć ogrzewać dom zieloną energią wprost ze słońca? Fotowoltaika to przyszłościowe rozwiązanie pozwalające uzyskiwać prąd bez konieczności spalania węgla czy drewna. Dzięki nowoczesnym panelom montowanym na dachu lub ziemi zasilisz całe gospodarstwo domowe ekologiczną energią elektryczną, a co więcej — uniezależnisz się od okolicznych dostawców. Jeśli mieszkasz w Sopocie lub okolicy — sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Czym są panele fotowoltaiczne?

Nazywane są również panelami słonecznymi. To złożone z ogniw fotowoltaicznych płaskie powierzchnie, na które padają promienie słońca. Dzięki licznikowi dwukierunkowemu możliwe jest zliczanie ilości prądu pobieranego z sieci energetycznej oraz ilość prądu oddanego do sieci, czyli wytworzonego przez panele słoneczne. Nadwyżki energii niewykorzystane w całości przez budynek przepływają przez licznik w stronę sieci elektroenergetycznej. Użytkownik podpisując umowę z operatorem zyskuje możliwość magazynowania tej energii w sieci, a co za tym idzie może rozliczać się z zakładem energetycznym na zasadach opisanych w ustawie o OZE. W skład instalacji wchodzi także falownik, którego zadaniem jest przekształcanie prądu stałego na zmienny — gotowy do użycia w naszych gniazdkach. W firmie ALTAIR oferujemy Klientom nowoczesne, wydajne panele fotowoltaiczne od sprawdzonych producentów.

fotowoltaika w sopocie

Dlaczego warto zainwestować w panele słoneczne?

Fotowoltaika to przyszłościowe rozwiązanie. Energia słoneczna nie skończy się tak szybko, jak inne zasoby naturalne. Co więcej — pozyskiwanie jej pozwala chronić środowisko — gwarantuje czyste powietrze, redukcję hałasu. Jest przyjazne dla ludzi i zwierząt.

Zaufaj specjalistom od fotowoltaiki w Sopocie — firmie ALTAIR

Wybór odpowiedniego wykonawcy, który stworzy instalację fotowoltaiczną zgodną z oczekiwaniami oraz potrzebami zamawiającego jest niezwykle istotny. W firmie ALTAIR znajdziesz specjalistów z doświadczeniem, którzy zajmą się Twoją fotowoltaiką od etapu projektu, poprzez dobór odpowiednich modułów aż po opiekę serwisową. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, proponując optymalne dla danego gospodarstwa domowego rozwiązania. Mamy także konkurencyjne ceny. Do skorzystania z oferty zapraszamy Klientów z Sopotu oraz całego Pomorza!