czytaj wszystkie informacje »


Altair to prężnie funkcjonująca firma zajmująca się kompleksową obsługą Klientów w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Gwarantujemy 100 % satysfakcji na każdym etapie naszej pracy, od projektu po jego wdrożenie, instalację i serwis zamówionych urządzeń.

Gwarantujemy najwyższą jakość

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów potrafiących sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Realizacja bardzo skomplikowanych projektów jest dla nas wyzwaniem, któremu z miłą chęcią postaramy się sprostać. Zadania wymagające wiedzy i doświadczenia zdają się być idealne dla firmy Altair, która gwarantuje swoim Klientom najwyższą jakość nie tylko urządzeń ale również obsługi Państwa firmy, domu czy zakładu pracy przez zespół wykwalifikowanych osób.

Korzystamy tylko z najlepszych marek

Korzystam z rozwiązań najbardziej renomowanych marek producentów sprzętu klimatyzacyjnego i wentylacyjnego. Wszystkie urządzenia posiadają kilkuletnie gwarancje a nasza firma w sposób kompleksowy zajmuje się ich serwisowaniem. Korzystanie tylko ze sprawdzonych urządzeń gwarantuje wieloletnie zadowolenie Klientów z proponowanych przez firmą Altair rozwiązań.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych firm jak i małych odbiorców prywatnych chcących podnieść jakość i komfort powietrza również w swoich domach. Wszyscy Klienci są przez nas traktowani zgodnie z najwyższymi standardami obsługi a każde zadanie jest traktowane indywidualnie tak aby sprostać specyfice każdego powierzonego nam projektu.

Szybko i skutecznie

Z firmą Altair rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne zostaną szybko i sprawnie wdrożone w wyznaczonym przez Klienta budynku czy miejscu a współpraca z nami okaże się niebywałą przyjemnością.Wszelkie prawa zastrzeżone dla Altair Sp. z o. o. © 2010
Projekt i wykonanie strony agencja interaktywna spinacz.com